Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIĘCEJ W PLUS NA KARTĘ. NOWA OFERTA OPERATORADrukuj

Plus
Nowe, sprofilowane taryfy z dedykowanymi starterami i atrakcyjnymi usługami dodatkowymi pozwalającymi jeszcze bardziej obniżyć koszty to najnowsza, dostępna od 4 kwietnia, oferta Plus na Kartę, w której za darmo dostępna jest technologia LTE.


Nowe taryfy zostały stworzone w oparciu o potrzeby klientów i mają im zapewnić najlepsze warunki ofertowe na rynku. Nowy Plus na Kartę, to po doładowaniu odpowiednią kwotą, w zależności od wyboru taryfy, na przykład takie korzyści:
* tylko 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci oraz 1 gr za SMS-y do wszystkich sieci,
* darmowy pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci,
* pakiet internetowy 200 MB za 1 zł,
* nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie,
* a wkrótce także rok ważności konta po każdym doładowaniu.

We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE! By korzystać z LTE w Plusie na Kartę wystarczy jeszcze tylko przebywać w zasięgu LTE, korzystać z urządzenia obsługującego tę technologię, np. ze smartfona LTE oraz posiadać kartę USIM LTE.

Nowe taryfy:
- Plus na Kartę więcej do wszystkich,
- Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów,
- Plus na Kartę więcej w Plusie,
- Plus na Kartę więcej przez rok,
to odpowiedź na oczekiwania klientów i każdy znajdzie w nich to, czego potrzebuje!

Dla aktywnych, szukających oszczędności, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci przygotowano taryfę "Plus na Kartę więcej do wszystkich".


Dla młodych użytkowników smartfonów, których główne potrzeby to internet i SMS-y do wszystkich sieci dedykowana jest taryfa "Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów":


Osoby mające bliskich w tej samej sieci, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y w sieci oraz połączenia na wybrane numery mogą skorzystać z taryfy "Plus na Kartę więcej w Plusie":


Dla mało aktywnych użytkowników, których główne potrzeby to długo aktywne konto i połączenia głosowe na wybrane numery Plus zapowiada wprowadzenie wkrótce taryfy "Plus na Kartę więcej przez rok":


Użytkownicy nowych taryfach Plus na Kartę mogą też korzystać z unikalnych i atrakcyjnych cenowo cyklicznych usług dodatkowych, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszty. Dzięki ''Wybranym numerom" można rozmawiać za darmo z pięcioma wybranymi osobami w sieci Plus (koszt usługi "Wybrany numer w Plusie" to 10 zł za 30 dni) lub rozmawiać za 10 gr za minutę z bliską osobą z dowolnej sieci komórkowej (koszt usługi "Wybrany numer z dowolnej sieci": 3 zł za 30 dni). Można też dokupić trzydziestodniowe ''Pakiety internetowe'' 300 MB lub 1 GB za odpowiednio 7 lub 13 zł.

Podstawowe stawki w taryfach ''Plus na Kartę więcej…'', to:
* 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci
* 19 gr za SMS do wszystkich sieci komórkowych (w taryfie „Więcej internetu i SMS-ów” - 9 gr za SMSa)
* 29 gr za MMS do wszystkich sieci
* 29 gr za 100 kB transferu danych (w taryfie ''Więcej internetu i SMS-ów'' 5 gr za 100 kB).

Wszystkie wymienione taryfy, prócz ''Plus na Kartę więcej przez rok'', są dostępne od 4 kwietnia br.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający