Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PREMIERZY" - KOLEJNA NOWOŚĆ W RAMÓWCE POLSAT NEWS (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
"Premierzy" to nowy, cotygodniowy program na antenie Polsat News, w którym byli premierzy RP podsumują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Program będzie emitowany na żywo ze studia Polsat News z udziałem publiczności i ekspertów. Pierwsze wydanie zobaczymy w sobotę 6 kwietnia o godz. 19.30. W roli gospodarzy wystąpią cenieni dziennikarze: Dorota Gawryluk oraz Jarosław Gugała.


Dorota Gawryluk/Foto: Materiały Prasowe


Tylko w tym programie, komentarz do najważniejszych wydarzeń interesujących Polaków, przekażą goście największego kalibru, czyli osoby które zajmowały urząd Prezesa Rady Ministrów. W programie zobaczymy m.in. Leszka Millera, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Waldemara Pawlaka. Premierzy podsumują nie tylko bieżące wydarzenia, ale zajmą się również wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami politycznymi, społecznymi oraz gospodarczymi z kraju i ze świata.

W pierwszym wydaniu "Premierów" gośćmi Jarosława Gugały będą Waldemar Pawlak, Kazimierz Marcinkiewicz oraz Józef Oleksy. 1,5-godzinny program będzie realizowany z udziałem publiczności oraz ekspertów. Oprawę nowego programu przygotował zespół Polsat News. Pierwszy odcinek zobaczymy 6 kwietnia, w sobotę, o godz. 19.30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający