Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: NOWA PROMOCJA Z KANAŁAMI PREMIUMDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat wprowadza nową promocję i udostępnia pakiety premium HBO HD i Cinemax HD razem z pakietem Familijny Max HD już za 79,90 zł/mies. i nawet na 3 miesiące bez opłat. Dodatkowo klient otrzyma trzymiesięczny dostęp do serwisu HBO GO i pakietów Sport HD i Film HD w prezencie. Promocja zbiega się w czasie z polską premierą superprodukcji HBO – III sezonu serialu fantasy ''Gra o tron''.


Nowa propozycja Cyfrowego Polsatu została przygotowana nie tylko dla fanów serialu ''Gra o tron'', ale także z myślą o miłośnikach dobrego kina, najlepszego sportu i najpopularniejszych seriali.

Promocja przewiduje na start pakiet Familijny Max HD z 6 kanałami HBO i 4 Cinemax nawet na 3 miesiące bez opłat. Jednocześnie podczas tego okresu klient będzie mógł w prezencie skorzystać z dostępu do oferty najpopularniejszych pakietów dodatkowych: Sport HD z dziesięcioma kanałami sportowymi, m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, FightBox i Film HD z dziewiętnastoma kanałami filmowymi, m.in. Polsat Film HD, Universal HD, FilmBox HD, Sundance HD czy AXN Crime oraz serwisu HBO GO, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych hitów filmowych oraz kontrowersyjnych dokumentów i kultowych seriali produkcji HBO.

Po upływie okresu promocyjnego abonent może pozostać przy pełnej ofercie platformy – pakiet Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax oraz z pakietami sportowym i filmowym – z abonamentem 99 zł/mies. lub zdecydować się na pakiet Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax za 79,90 zł/mies.

Usługa Multiroom HD umożliwiająca oglądanie programów na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie, to koszt 5 zł/mies., a dekoder HD pozwalający na skorzystanie z usługi dostępny jest już za 1 zł.

Promocja rozpoczyna się tuż po premierze III sezonu kultowej superprodukcji HBO – "Gra o tron". Serial powstał na podstawie sagi fantasy George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia" i pokazuje walkę o władzę w potężnym i szarpanym konfliktami królestwie. Produkcja HBO, przygotowana z wielkim rozmachem, była wielokrotnie nagradzana, m.in. Złotym Globem i nagrodami Emmy, a premiery kolejnych sezonów serialu są z niecierpliwością wyczekiwane na całym świecie.
#1 | AR HD dnia 05.04.13 08:32
Umowa na 15 miesięcy za 79,90 z HBO i Cinemax to super oferta Uśmiech
#2 | mikun8 dnia 05.04.13 18:15
A CO DO WIELOLETNICH KLIENTÓW ZNOWU WIELKIE G-ecenzura TAK JAK JUŻ PISAŁEM NIE RAZ PODPISZ UMOWĘ I JUŻ PRZESTAJEMY SIĘ TOBĄ INTERESOWAĆ WAŻNE ŻE PŁACISZ ,SZKODA ZE NC+ TAK POKPIŁO SPRAWĘ ...Smutek
#3 | mefist dnia 06.04.13 13:05
mikun8 Zgadzam się z Tobą w 100% -tach.Smutek
#4 | Wojak10 dnia 06.04.13 13:19
w każdej platformie lepiej się wychodzi jak sie nie podpisze kontynuacji umowy tylko sie ja wypowie i podpisze nową,z wszystkim tak jest czy to TV czy telefon i internet.poryta polityka ale jaki kraj taka polityka.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający