Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: JACKIEWICZ VS BUNDU W POLSACIE SPORT/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już jutro, 6 kwietnia na antenie Polsatu Sport odbędzie się walka o mistrzostwo Europy wagi półśredniej z udziałem Rafała Jackiewicza. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany Włoch Leonard Bundu. Polak myśli nie tylko o odzyskaniu pasa, ale też o kolejnych pojedynkach. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD.


36- letni Jackiewicz już był mistrzem Europy. Zrzekł się jednak pasa, by móc walczyć o mistrzostwo świata. W 2010 roku przegrał z Janem Zaveckiem po 12 rundach pojedynku. Teraz scenariusz może być podobny. Po walce o pas ME, Jackiewicz być może powalczy o mistrzostwo świata.

Najpierw jednak będzie starał się odzyskać pas mistrza Europy. Zdaniem trenera Jackiewicza Fiodora Łapina jego bokser jest dobrze przygotowany. Jego wielkim atutem jest też doświadczenie.
Jackiewicza czeka jednak trudne zadanie. Obrońca tytułu, pochodzący z Sierra Leone, a posługujący się włoskim paszportem Leonard Bundu, na zawodowych ringach jest niepokonany. 38-letni bokser z 30. walk tylko dwie zremisował. Polak ma gorszy bilans. Stoczył 54. walki, z których 10. przegrał, a dwie zakończyły się remisem.

Transmisja z gali w sobotę 6 kwietnia w Polsacie Sport/HD tuż po godzinie 20:00


Informuje: Polsat Sport
#1 | AR HD dnia 06.04.13 21:09
Transmisja zaczęła się o 21:07, więc ze sporym opóźnieniem w stosunku do zaplanowanej godziny transmisji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający