Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TYLKO MUZYKA" ZNÓW NAJLEPSZY. ''GOT TO DANCE'' POPRAWIA WYNIKIDrukuj

Polsat (HD)
''Tylko muzyka'' po raz kolejny miażdży konkurencję – w porównaniu z konkurencyjnym ''X Factor'', show Polsatu obejrzało w miniony weekend o prawie 720 tys. widzów więcej, niż sobotnie show TVN. Wczorajszy odcinek muzycznego show ''Must be the music'' oglądało ponad 3 mln 400 tys. widzów.


Po sześciu emisjach ''Tylko muzyka'' jest zdecydowanym liderem spośród wszystkich show nadawanych w tym sezonie, gromadząc najwyższą widownię – średnio program ogląda ponad 3,7 mln widzów. Z kolei piąty odcinek tanecznego show ''Got to dance'' poprawił swój wynik, gromadząc przed telewizorami blisko 2,4 mln widzów. Względem poprzedniego odcinka ''Tylko taniec'' zanotował wzrost widowni o ponad 100 tys. widzów. Telewizja Polsat w trakcie nadawania ''Must be the music'' była liderem w grupie komercyjnej 16-49 - osiągnęła wynik na poziomie: 25,28% SHR.

Polsat po raz kolejny zanotował bardzo dobre wyniki obu show również wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia - ''Got to dance'' oglądało w grupie młodych - 23,81 % SHR, a ''Must be the music'' – 33,48 % SHR.

A już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 20.00, pierwszy odcinek na żywo ''Tylko muzyka. Must be the music'' – to w nim poznamy wszystkich półfinalistów 5. edycji muzycznego show, a także usłyszymy pierwszych, którzy staną do walki o wielki finał. Z kolei w piątek, 12 kwietnia, ostatni odcinek castingowy ''Got to dance'' – 1. odcinek na żywo tanecznego show zobaczymy już 19 kwietnia.

Dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający