Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"OTWARTE OKNO" 13TH STREET DLA WSZYSTKICH W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich abonentów i dla wszystkich udostępnia nowy kanał 13th Street Universal do 7 maja włącznie. Po tej dacie stacja będzie dostępna tylko dla posiadaczy pakietu Film HD oraz nowego Premium.


13th Street jest nadawany 24 godziny na dobę, emituje najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13th Street to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. Kanał 13th Street jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.

Premiera znakomitego serialu "Bates Motel" na 13th Street Universal zaplanowana została na niedzielę 14 kwietnia o godz. 21:00. Kanał 13th Street Universal dołączył do oferty 5 kwietnia br. dostępny w Cyfrowym Polsacie na pozycji 51.
#7 | tadeusz242 dnia 11.04.13 11:14
Polewka i tak tego badziewia nie będę oglądał Polewka
#8 | AR HD dnia 11.04.13 18:07
Czemu badziew, dla wielu ten kanał jest spełnieniem marzeń (ma dobre wyniki oglądalności)

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający