Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS: NOWY SPOSÓB NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGODrukuj

Plus
Od 9 kwietnia klientom sieci Plus udostępniony został nowy sposób nauki języka angielskiego przy pomocy telefonu komórkowego. Kantoo English to ciekawe wiadomości multimedialne oraz interaktywne ćwiczenia, które pomagają poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić umiejętności czytania, pisania i komunikowania się w języku angielskim.


Kantoo English to kurs podzielony na cykle tygodniowe. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tematowi, dzięki czemu użytkownicy stykają się cały czas z nowymi materiałami. Kurs jest przeznaczony dla osób o różnych poziomach znajomości angielskiego, od podstawowego do średniozaawansowanego. Nauka wspierana jest przez dedykowane strony mobilne uzupełniające tematykę poruszaną w lekcjach otrzymywanych SMSem.

Z Kantoo English mogą korzystać wszyscy użytkownicy sieci Plus, a koszt tygodniowej prenumeraty to 2,46 zł brutto, przy czym pierwszy tydzień jest bezpłatny. Żeby rozpocząć naukę należy wysłać na numer 60201 wiadomość SMS o treści „Start" lub „Kantoo Start".

Kursy językowe Kantoo English udostępnione zostały przy współpracy z firmą La-Mark Vision Ltd.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający