Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

''STRAŻNICY MIASTA" OD 1 MAJA W POLSAT JIM JAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
Polsat JimJam przedstawia miasteczko, w którym przyjaźń, bezinteresowna pomoc i współpraca w grupie to wartości najwyższe. Dzięki takiej postawie jego mieszkańcy poradzą sobie z każdym problemem. Stacja Polsat JimJam zaprasza małych widzów na zupełnie nowy, nieemitowany dotąd w Polsce, serial animowany w 3D. Już 1 maja dzieci poznają bohaterskich ''Strażników miasta'', w serialu, który łączy edukację z zabawą.


Fascynujący, kolorowy świat pojazdów ratunkowych przekazuje dzieciom takie wartości jak przyjaźń, bezinteresowna pomoc, rozwiązywanie problemów czy odwaga. Bajka spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, bo mimo, iż jego bohaterami są pojazdy, to znaczną ich część stanowią postacie żeńskie, takie jak: Strażak Fiona, Alice Tubalska, Żelazna Tilly, Ślicznotka Wheelie, Odlotowa Cindy, Quadzia czy Słodka Iris.

Ślicznotka Wheelie/Foto: Materiały Prasowe


Głównymi bohaterami nowego serialu Polsat JimJam są radiowóz policyjny Paulie oraz wóz strażacki Fiona, które pomagają mieszkańcom małego miasteczka w ich codziennych problemach. Bohaterskie pojazdy odnajdują złodziei, gaszą pożary i rozwiązują zagadkowe sprawy, dziejące się w ich okolicy. W ekscytujących przygodach Oficerowi Paulie i Strażakowi Fionie towarzyszyć będą m.in.: różowy skuter o imieniu Ślicznotka Wheelie, przyjazny samolot Odlotowa Cindy, wystrzałowy samochód Szybki Harry, zawsze gotowy do akcji alarm Alice Tubalska i najbardziej pechowy na świecie ptak, Rufus Kłopotek. Bohaterowie ''Strażników miasta'' zapraszają do krainy, w której każdy może być bohaterem, a dzięki pracy w grupie nie ma sytuacji bez wyjścia.

Wszystkich rodziców ucieszy z pewnością fakt, że proponowana przez Polsat JimJam bajka zawiera cały szereg ważnych w życiu człowieka wartości, takich jak np. przyjaźń, czy pomoc drugiej osobie będącej w potrzebie. Bajka uczy dzieci, jak w prosty sposób można dokonywać bohaterskich czynów na co dzień. Elementy edukacyjne serialu pojawiają się w pozytywnych przekazach zawartych w fascynujących opowieściach oraz w prostych i ciepłych dialogach bohaterów.

''Strażnicy miasta'' to idealna propozycja dla maluchów w wieku od 3 do 7 lat, dzięki której rozwiną w sobie empatię i zaradność, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Serial daje rodzicom pewność, że ich pociechy spędzą czas w bezpieczny i wartościowy sposób.

Na ''Strażników miasta'' Polsat JimJam zaprasza od poniedziałku do piątku o godz. 09.00, 12.50 i 18.05 oraz w soboty i niedziele o godz. 09.00, 12.50 i 21.25.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający