Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERWIS DLA SOFTÓW HD 7000 JUŻ NA SATELICIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Wszystko wskazuje na to, że nowy dekoder HD 7000 niebawem zawita do oferty Cyfrowego Polsatu. Na transponderze należącym do platformy pojawił się serwis, dzięki któremu będzie można aktualizować oprogramowanie dla tego odbiornika.


Szczegóły zostaną ujawnione przez platformę w najbliższym czasie. Kanał, przez który można będzie aktualizować soft mieści się na transponderze nr. 74 satelity Eutelsat Hot Bird 13E.

Aktualizacja: Olga Zomer, rzecznik Cyfrowego Polsatu w rozmowie z serwisem cyfrowypolsatnews.pl powiedziała: "O dacie wprowadzenia do sieci tradycyjnej będziemy informować z wyprzedzeniem."
Niemniej oznacza to, że dekoder jest w ostatniej fazie przygotowawczej przed wprowadzeniem go do dystrybucji (zdradza to miejsce pod soft na satelicie).

Szczegółowe parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E, 12188 GHz, pol.V, SR: 27500, FEC: 5/6, DVB-S/QPSK.
#1 | mikun8 dnia 13.04.13 19:13
Pięknie cały CP jeszcze nowego dekodera nie ma w ofercie a już jest dostępny nowy soft Polewka a ciekawe kiedy w końcu doczekamy się softu ( IPLI) do Sagemów ESI-88 bo tylko zapowiedzi ,zapowiedzi i nadal wielkie nic żeby nie powiedzieć dosadniej wielkie g..cenzuraZ przymrużeniem oka .Lepiej żeby były w ofercie dwa dekodery i działały bez problemów niż cała seria i żaden nie działa bez problemowo .....
#2 | AR HD dnia 13.04.13 20:00
Mnie najbardziej ciekawi czy ten dekoder będzie kontynuacją linii HD 5000, 6000 itp. czy może będzie to nowy projekt i czy z dopracowanym softem. Lepiej niech sobie wszystko powolutku sprawdzą i dopiero wypuszczą dekoderUśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający