Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVP ROZRYWKA W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Dziś do oferty Cyfrowego Polsatu został dołączony nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Rozrywka. Kanał publicznego nadawcy wystartował tuż po godzinie 6:00 rano. Stacja jest dostępna dla ograniczonej liczby abonentów Cyfrowego Polsatu na kanale 57 w dekoderach.


Platforma Cyfrowy Polsat o oficjalnej dostępności TVP Rozrywka poinformuje w specjalnym komunikacie. Do odbioru kanału potrzebny jest dekoder HD.
W TVP Rozrywka znajdą się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale, widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd, koncerty, teledyski, teleturnieje, a także filmy komediowe i seriale. Będą to zarówno pozycje archiwalne jak i programy aktualnie nadawane na dużych antenach TVP.Parametry techniczne TVP Rozrywka (wcześniej "Test"):

Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK.
#31 | AR HD dnia 15.04.13 14:04
@mariusz26lat, nie ponieważ:
1) Twój znajomy ma stary typ dekodera SD, a aby ten kanał odbierać potrzebny jest dekoder HD
2) Do starych pakietów jak Relax Mix, kanały już nie dochodzą obecnie
#32 | Mentoris dnia 15.04.13 15:28
Pakiet Relax Mix, jest już martwy jeżeli chodzi o nowości. Nawet Extra HD jest już za stary. Teraz obowiązuje nowa pakietyzacja i tylko ona umożliwia odbiór nowości.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający