Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVP ROZRYWKA W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Dziś do oferty Cyfrowego Polsatu został dołączony nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Rozrywka. Kanał publicznego nadawcy wystartował tuż po godzinie 6:00 rano. Stacja jest dostępna dla ograniczonej liczby abonentów Cyfrowego Polsatu na kanale 57 w dekoderach.


Platforma Cyfrowy Polsat o oficjalnej dostępności TVP Rozrywka poinformuje w specjalnym komunikacie. Do odbioru kanału potrzebny jest dekoder HD.
W TVP Rozrywka znajdą się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale, widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd, koncerty, teledyski, teleturnieje, a także filmy komediowe i seriale. Będą to zarówno pozycje archiwalne jak i programy aktualnie nadawane na dużych antenach TVP.Parametry techniczne TVP Rozrywka (wcześniej "Test"):

Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK.
#13 | mati dnia 15.04.13 09:00
nie bardzo zrozumiałem czyli jak obecnie posiadam familujny HD to moge miec nowy pakiet w tej samej cenie? prosze mnie poprawic jak coś zle zrozumiałemUśmiech
#14 | brig dnia 15.04.13 09:00
Znaczy myślicie, że CP umieści kanał dostępny za darmo w DVB-T jedynie w drogich, nowych pakietach? Szeroki uśmiech Żeby to było jeszcze coś wartościowego, ale TVP Rozrywka?
#15 | AR HD dnia 15.04.13 09:05
@matik, z Familijnym HD jest gorzej, bo musiałbyś zmigrować na pakiet Familijny Max HD, który jest o 10 zł droższy, ale dochodzi wiele nowych kanałów. Najlepiej zapytaj się o ofertę w punkcie CP, bo dla każdego abonenta może być inna oferta, dużo zależy od umowy (długości umowy) jaką posiadasz.

@brig, jak widzisz zainteresowanie tym kanałem jest spore. Wątpię, czy Cyfrowy Polsat umieści ten kanał w pakiecie np. Premium, bo to by było bez sensu Uśmiech
#16 | mati dnia 15.04.13 09:10
mi umowa konczy sie w wakacje chyba poczekam i zobacze co mi zapropnujaUśmiech to tak jak piszesz jak nie w premium to zostaje tylko familyjny max HD lub stare pakietyZ przymrużeniem oka
#17 | nagra dnia 15.04.13 09:14
już swieci tvp rozrywka
#18 | mati dnia 15.04.13 09:17
do nagra jaki masz pakiet zapewne nowy?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający