Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: TVP ROZRYWKA OD FAMILIJNEGO MAX HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Jak już informowaliśmy, dzisiaj do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył nowy kanał tematyczny – TVP Rozrywka, który znalazł się w pakiecie dla całej rodziny Familijnym Max HD. Jest to kolejne w ostatnich tygodniach wzbogacenie oferty telewizyjnej operatora.


Kanał TVP Rozrywka został umieszczony na pozycji 57 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest nadawany w standardzie MPEG-4, co oznacza, że jest dostępny wyłącznie dla użytkowników dekoderów HD. Obecnie ok. 2,5 mln abonentów platformy korzysta z dekoderów wysokiej rozdzielczości. Pakiet dla całej rodziny Familijny Max HD, do którego trafiła nowa stacja zapewnia teraz aż 89 różnorodnych kanałów, w tym 17 w jakości HD.

W ramówce TVP Rozrywka znajdują się programy satyryczne, muzyczne kabaretowe, festiwale i widowiska telewizyjne oraz koncerty, teleturnieje, filmy komediowe i seriale. Program TVP Rozrywka jest nadawany 7 dni w tygodniu, od godz. 6.00 do 2.00.

Oferta Cyfrowego Polsatu, w tym także pakietu Familijnego Max HD, jest systematycznie rozszerzana o nowe kanały tematyczne. W ostatnich tygodniach dołączyły do niej także 13th Street Universal i Universal Channel HD należące do Universal Networks International oraz TLC HD, którego właścicielem jest Discovery Communications.
#1 | AR HD dnia 15.04.13 15:35
No to wszystko jasne. TVP Rozrywka wyłącznie w nowej pakietyzacji .. Super ; /
#2 | brig dnia 15.04.13 17:08
Polsat chyba zwietrzył interes. Gdyby to był Travel HD, to bym zrozumiał, ale TVP Rozrywka Szeroki uśmiech Kompromitacja.
#3 | PN dnia 15.04.13 17:18
Taki kanał od Fam Max HD?crazy
#4 | jaro25 dnia 15.04.13 18:17
Ja jestem zadowolony mam pakiet premium i nową pakietyzację zawsze można przejść na nową pakietyzację Z przymrużeniem oka
#5 | mikun8 dnia 15.04.13 18:34
birg-- tak jak piszesz zwietrzyli interes bo NC+sama siebie pogrzebała a CP teraz wszystko robi żeby zmusić starych abonentów do zmiany pakietów ,znowu dłuższa umowa i oczywiście cena ,tylko tak dalej może gdy NC+ się opamięta to sytuacja się odwróci i będzie migracja w drugą stronę .Wieloletni abonent raczej nie da się podejść zagrywkom CP ....Z przymrużeniem oka
#6 | tadeusz242 dnia 16.04.13 07:16
Polewka Ja i tak tego syfu bym nie oglądał Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający