Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVP ROZRYWKA OD FAMILIJNEGO MAX HD - ABONENCI ZASKOCZENIDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wczoraj (15 kwietnia) Cyfrowy Polsat dołączył nowy tematyczny kanał Telewizji Polskiej pod nazwą TVP Rozrywka. Nie milkną jednak głosy, że stacja została umieszczona w za wysokim pakiecie. Czy warto zapłacić 49,90 zł by móc oglądać ten kanał?Od wczorajszego dnia napływają od naszych czytelników głosy sprzeciwu na temat dołączenia przez Cyfrowy Polsat kanału TVP Rozrywka do pakietu Familijny Max HD. Abonenci są rozczarowani i zaskoczeni, że kanał nie został udostępniony wszystkim, a przecież jest w MUX - 3 Naziemnej Telewizji Cyfrowej (tam można go odbierać za darmo). "Pomarańczowy" operator zdecydował jednak na dołączenie stacji do pakietu za 49,90 zł. Co ważne, TVP Rozrywka jest dostępna wyłącznie dla abonentów z nową pakietyzacją. Kanał nie zadział np. w "starym" Premium (I i II), który był dostępny jeszcze przed "Rewolucją Programową", która miała miejsce w listopadzie 2012 roku.

Aby oglądać TVP Rozrywka, potrzebny jest dekoder HD. Wczoraj w komunikacje, na który wyczekiwali wszyscy zainteresowani, Cyfrowy Polsat pochwalił się, że już 2,5 mln abonentów posiada dekodery HD. Przypomnijmy, że Prezes Libicki na konferencji prasowej w marcu br. zapowiedział, że platforma będzie migrowała na standard MPEG-4 (dekodery HD), a to zdarzy się w niedalekiej przyszłości (2-3 lata).

TVP Rozrywka, czy warto płacić 49,90 za taki kanał?
Na to pytanie chyba każdy sam musi odpowiedzieć. TVP Rozrywka to kanał powtórkowy. "Oferta programowa kanałowa przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale." - komunikuje Telewizja Polska.

Kanał TVP Rozrywka dostępny w pakiecie Familijnym Max HD, na pozycji 57 na liście Cyfrowego Polsatu.
#1 | AG dnia 16.04.13 13:11
TVP Rozrywka nadaje podobnie jak TVP Historia w MUX-3, więc powinna być w podobnym pakiecie jak ona czyli w Darmowym HD ewentualnie w Mini HD, ale nie w Familijnym Max HD!
#2 | tadeusz242 dnia 16.04.13 14:15
Polewka Nigdy za TVP Rozrywka nie zapłacę ani grosza , precz z tą stacją Polewka
#3 | Mentoris dnia 16.04.13 16:51
No bez przesady. Przecież w Familijnym Max HD, nie ma tylko TVP Rozrywka. Jest przecież kilka innych programów.
#4 | AR HD dnia 16.04.13 16:54
Jednak taki kanał powinien dołączyć do niższego pakietu i to zdanie ogółu Uśmiech
#5 | mikun8 dnia 16.04.13 18:31
CP się teraz panoszy po wpadce z ofertą NC+ i szuka naiwnych do zmiany pakietów jak NC+dalej będzie tak robić to CP dopiero sobie będzie pogrywał ale nich szukają dalej bo kto już jest dłużej abonentem CP racze się nie da podejść zagrywkami w stylu nowa pakietyzacja ....Yahoo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający