Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WOJAK BOXING NIGHT NA ŻYWO W POLSACIE SPORT/HD I POLSACIE/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
20 kwietnia w Rzeszowie na ring powróci niepokonany Artur Szpilka. Podczas gali Wojak Boxing Night Polak zmierzy się z Ukraińcem Tarasem Bydenko. Pojedynek w wadze ciężkiej został zakontraktowany na 10 rund. Na gali w Rzeszowie będzie można obejrzeć również pojedynki Pawła Kołodzieja, Krzysztofa Głowackiego, Kamila Łaszczyka, Krzysztofa Kopytka i Przemysława Runowskiego.


"Szpila" w swojej karierze stoczył 13 pojedynków, nie ponosząc żadnej porażki. Polak tylko trzy razy walczył na pełnym dystansie, a aż 10 rywali pokonał przed czasem. Ostatnio kibice mogli go oglądać na gali w Chicago, gdzie w 6 rundzie znokautował Mike'a Mollo. Po tej walce Szpilka długo szukał kolejnego rywala. Po wycofaniu się ze starcia z Krzysztofem Zimnochem podczas gali Polsat Boxing Night, rękawicy nie chciał podjąć m.in. doświadczony Hasim Rahman. Szpilki nie przestraszył się Bydenko.

Dla Ukraińca będzie to 34. pojedynek na zawodowym ringu. 33-letni pięściarz zwyciężał w 28 walkach, aż 12 razy posyłając rywali na deski. Pokonywał między innymi Michaela Sprotta, Christiana Hammera czy Aleksieja Mazikina.
Przegrywał pięciokrotnie - tylko z zawodnikami ścisłej światowej czołówki. W 2002 roku był bliski posłania na deski słynącego z "żelaznej szczęki" gigantycznego Nikołaja Wałujewa. W swoim ostatnim występie uległ na punkty późniejszemu przeciwnikowi Witaija Kliczki w walce o mistrzostwo świata federacji WBC - Manuelowi Charrowi.

Transmisja gali w Rzeszowie 20 kwietnia (sobota): Polsat Sport i Polsat Sport HD od godz. 20:00. A od 23:00 w otwartym Polsacie.
#1 | AR HD dnia 19.04.13 10:02
Jak dla mnie to powinni dać całość w głównym Polsacie, a nie się rozdrabniać w Polsacie Sport i tylko walka wieczoru na antenie Polsatu otwartego .. I tak Szpilka wygra Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający