Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVP ROZRYWKA PROMOCYJNIE DLA ABONENTÓW NIŻSZYCH PAKIETÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił promocyjnie nowy kanał TVP Rozrywka dla abonentów z niższymi pakietami. Jednak cały czas oficjalnie stacja znajduje się w pakiecie Familijny Max HD.


Platforma postanowiła promocyjnie włączyć kanał do niższych pakietów, tak aby każdy mógł zapoznać się z ofertą programową. Stacja w/w pakietach nie jest gwarantowana w umowie i nadal oficjalnie wchodzi w skład Familijnego Max HD.

Poniżej wypowiedź Olgi Zomer, rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu dla cyfrowypolsatnews.pl:
"TVP Rozrywka wchodzi w skład Pakietu Familijny Max HD, ale promocyjnie jest dostępny także dla abonentów niższych pakietów - od Mini HD."

Przypomnijmy, że stację TVP Rozrywka można oglądać wyłącznie przy pomocy odbiorników HD. W razie braku kanału w niższych pakietach zalecamy ponowienie sygnału (uprawnień) i pozostawienie na kanale Dla Abonentów (kanał 59) lub VOD Poleca (kanał 23).
#1 | Mentoris dnia 18.04.13 12:43
Co ciekawe nie określili czasu trwania promocji. Czyżby trwała nieograniczenie? Może im wstyd się wycofywać, ze wcześniejszych ustaleń?
#2 | AR HD dnia 18.04.13 12:59
Fakt, dziwnie CP się zachował. Głosy krytyki dały efekt Uśmiech
#3 | tadeusz242 dnia 18.04.13 13:32
Polewka I tak tego badziewia nie będę oglądał Polewka Czekam na likwidację Zona Romantica i wypowiadam im umowę o abonament Polewka
#4 | mikun8 dnia 19.04.13 19:40
Abonenci --- WIELKIE DZIĘKI CYFROWY POLSACIE ZA ŁASKAWE UDOSTĘPNIENIE TVP ROZRYWKA --- jeszcze może coś się uda udostępnić tak fajnego jak TV Rozrywka Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający