Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SIATKÓWKA: DECYDUJĄCY MECZ O MP W POLSACIE SPORT/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed nami decydujący mecz o mistrzostwo Polski w siatkówce. Finałowa rywalizacja pomiędzy tymi zespołami uświadamia, jak nieprzewidywalną grą jest siatkówka. Mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów już w najbliższą sobotę tylko w Polsacie Sport/HD.


W sobotę w kędzierzyńskiej hali „Azoty” rozegrany zostanie piąty, decydujący mecz finału PlusLigi. Po czterech spotkaniach jest remis 2-2. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Rzeszowski zespół zamelduje się w Kędzierzynie w piątek, w najmocniejszym składzie.

Kto wygra? Szanse obu zespołów są takie same.
"Trzeba jechać do Kędzierzyna ogromnie zdeterminowanym i z wiarą, że możemy tam wygrać. Musimy wywrzeć presję na zespole Zaksy. Pokazywaliśmy, że kiedy narzucaliśmy kędzierzynianom swój styl, mieli oni ogromne problemy, do ich poczynań wkradała się nerwowość i obraz gry wyglądał korzystniej dla nas" - ocenia trener Asseco Resovii, Andrzej Kowal.

Transmisja w Polsacie Sport/HD w sobotę 20 kwietnia od godziny 18:00.

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający