Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"CHĘTNI NA KASĘ" PREMIEROWO W POLSACIE/HDDrukuj

Polsat (HD)
Już jutro (23 kwietnia) Telewizja Polsat pokaże kolejną premierę filmu znanego z kanałów premium (HBO). Tym razem jest nim kino akcji pt: "Chętni na kasę". Emocjonująca rozgrywka między planującą zuchwały napad grupą przestępców a parą nieustępliwych gliniarzy. Mocne kino w doborowej obsadzie.


Grupa wytrawnych oszustów (Paul Walker, Idris Elba, Hayden Christensen, Chris Brown i Michael Ealy) przeprowadza serię zuchwałych napadów na banki. Członkowie szajki są już jednak zmęczeni swoją niebezpieczną profesją i marzą o wycofaniu się z interesu. Chcą jeszcze tylko zorganizować ostatni, spektakularny skok, na którym mogliby zarobić 25 milionów dolarów. Niestety, zadanie nie będzie tak łatwe, jak początkowo sądzili. Po piętach depcze im para zawziętych gliniarzy (Matt Dillon i Jay Hernandez), którzy zrobią wszystko, aby ich dopaść i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości...

Emisja: 23 kwietnia (wtorek) o godzinie 20:00 w Polsacie/HD
#1 | AR HD dnia 22.04.13 09:33
Polecam, oglądałem na HBO. Na prawdę świetny film Uśmiech
#2 | Adam Okoniewski dnia 22.04.13 09:36
Zgadzam się z AR HD, świetny film. Również polecam Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający