Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TYLKO MUZYKA" ZNÓW PRZED "X FACTOR". PONAD 2 MLN WIDZÓW "TYLKO TANIEC"Drukuj

Polsat (HD)
''Tylko muzyka'' znów numerem jeden spośród wszystkich weekendowych talent show – w porównaniu z konkurencyjnym ''X Factor'', show Polsatu obejrzało w miniony weekend o ponad pół miliona więcej widzów, niż sobotnie show TVN. Wczorajszy odcinek muzycznego show ''Must be the music'' oglądało 3 mln 40 tys. widzów.

Po ośmiu emisjach ''Tylko muzyka'' jest zdecydowanym liderem spośród wszystkich weekendowych talent show nadawanych w tym sezonie, gromadząc najwyższą widownię – średnio program ogląda ponad 3,5 mln widzów.

Z kolei pierwszy odcinek półfinałowy tanecznego show ''Got to dance'' poprawił swój wynik, gromadząc przed telewizorami 2 mln 160 tys. widzów. Względem poprzedniego odcinka ''Tylko taniec'' zanotował wzrost widowni o blisko 60 tys. widzów. Telewizja Polsat w trakcie nadawania ''Must be the music'' była liderem w grupie komercyjnej 16-49 - osiągnęła wynik na poziomie: 21,42 % SHR.

Polsat po raz kolejny zanotował też bardzo dobre wyniki obu show również wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia - ''Got to dance'' oglądało w grupie młodych – 19,32 % SHR, a ''Must be the music'' – 31,02 % SHR.

Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 22.04.13 22:28
I to jest najlepszy dowód i potwierdzenie tego, iż jak najbardziej jest sens robić kolejną edycję MBTM. Oglądalność Polsatu jest świetna a i muzyków chętnych też nie brak.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający