Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

GALA MMA ATTACK3 W CAŁOŚCI TYLKO W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja internetowa ipla jako jedyna pokaże na żywo wszystkie walki MMA Attack3, które odbędą się już w sobotę 27 kwietnia. Ipla ma wyłączność na udostępnianie sygnału za pomocą Internetu oraz relacjonowanie pierwszych trzech walk wieczoru. Całe wydarzenie oglądać będzie można na www.mma.ipla.tv oraz za pomocą aplikacji ipla na komputery, urządzenia mobilne oraz wybrane telewizory SmartTV.


Wieczór rozpoczną o godzinie 18.00 walki Damiana Pronobisa z Bartłomiejem Kurczewskim, Klaudii Apenit z Agnieszką Niedźwiedź oraz Damiana Milewskiego z Arkadiuszem Żabą. Ich transmisję będzie można zobaczyć tylko w telewizji internetowej ipla. Kolejne 4 walki zobaczyć będzie można w ipla oraz w Polsat Sport. Ostatnie 4 spotkania wyemitowane będą także w Telewizji Polsat. Głównym punktem wieczoru będzie walka Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneiki z tancerzem erotycznym Dawidem Ozdobą.

Walki dostępne tylko w ipla:
* DAMIAN PRONOBIS VS BARTŁOMIEJ KURCZEWSKI
* KLAUDIA APENIT VS AGNIESZKA NIEDŹWIEDŹ
* DAMIAN MILEWSKI VS ARKADIUSZ ŻABA

Walki dostępne w ipla oraz w Polsat Sport:
* OSKAR PIECHOTA VS LIVIO VICTORIANO
* TYMOTEUSZ ŚWIĄTEK VS MARCIN LASOTA
* JUHA-PEKKA VAINIKAINEN VS PIOTR HALLMANN
* KAROL CELIŃSKI VS MICHAŁ FIJAŁKA

Walki dostępne w ipla, Polsat Sport oraz Telewizji Polsat:
* BOJAN VELICKOVIC VS KRZYSZTOF JOTKO
* WES SWOFFORD VS TOMASZ DRWAL
* STAV ECONOMOU VS DAMIAN GRABOWSKI
* DAWID OZDOBA VS ROBERT BURNEIKA

Transmisja w ipla dostępna będzie z dowolnego miejsca na świecie. Relację oglądać można za pomocą strony http://mma.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne oparte o iOS oraz Android, a także za pomocą telewizorów typu SmartTV firmy LG (linia 2011 i 2012) oraz firmy Samsung (linia 2012). Ipla jako jedyna posiada prawa do pokazania w internecie walk MMA Attack 3.

Dostęp do całości relacji mają abonenci pakietu iplaSPORT. Już teraz na stronie http://mma.ipla.tv można aktywować także samą Galę w cenie 4,90zł płacąc przelewem. Osoby oglądające walki z zagranicy liczyć się muszą z opłatą w wysokości 2$, 1,5 Euro lub 1,5 GBP.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający