Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TV REPUBLIKA W FAMILIJNYM MAX HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Już od 6 maja wszyscy abonenci pakietu Familijny Max HD posiadający dekodery HD (kanał nadawany jest w standardzie MPEG-4) będą mogli oglądać w swoich telewizorach program nowej Telewizji Republika, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Kanał zajmie pozycję 67 na liście kanałów operatora - czytamy na stronie internetowej stacji.

"Z radością informujemy, że Cyfrowy Polsat i Telewizja Niezależna SA podpisały umowę, na mocy której nowy polski kanał informacyjno-publicystyczny Telewizja Republika znajdzie się w ofercie rodzinnego pakietu Familijny Max HD, dostępnego na platformie Cyfrowy Polsat - informuje nadawca TV Republika. ''Jesteśmy przekonani, że obecność Telewizji Republika na platformie Cyfrowy Polsat będzie stanowiła dodatkową wartość zarówno dla abonentów platformy, jak i dla Telewizji Republika, której przysporzy wielu nowych widzów'' - czytamy dalej.


Przypomnijmy, że serwis cyfrowypolsatnews.pl jako pierwszy podał informację o toczących się negocjacjach pomiędzy nadawcą TV Republika a Cyfrowym Polsatem.
#1 | tadeusz242 dnia 24.04.13 12:48
Polewka Nigdy tego syfu nie będę oglądał Polewka
#2 | mariusz414 dnia 24.04.13 13:55
bez przesady.....dali do maxa hd......nie dam się naciągnąć,nie tym kanałem.
#3 | jaro25 dnia 24.04.13 14:20
Dobra Wiadomość Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający