Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT OFICJALNIE INFORMUJE O WŁĄCZENIU TV REPUBLIKADrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat S.A. podpisał z Telewizją Niezależną S.A. umowę o współpracy, na mocy której 6 maja br. oferta platformy zostanie rozszerzona o nowy kanał TV Republika, który wzbogaci pakiet Familijny Max HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą nową stację na pozycji 67 na liście kanałów platformy.

TV Republika jest nadawana w standardzie MPEG-4, co oznacza, że dostęp do niej będą mieli użytkownicy dekoderów HD posiadający pakiet Familijny Max HD. Odbiorniki do odbioru telewizji wysokiej rozdzielczości posiada ok. 2,5 mln abonentów Cyfrowego Polsatu.

TV Republika to nowy polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym, który będzie emitować wiadomości, programy publicystyczne, filmy dokumentalne, audycje na żywo, cykliczne programy kulturalne i reportaże. Stacja będzie nadawać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Oferta Cyfrowego Polsatu, w tym także pakietu Familijnego Max HD, jest systematycznie rozszerzana o nowe kanały tematyczne. W ostatnich tygodniach dołączyły do niej także TVP Rozrywka, 13th Street Universal i Universal Channel HD należące do Universal Networks International oraz TLC HD, którego właścicielem jest Discovery Communications.
#7 | tadeusz242 dnia 25.04.13 10:52
Polewka To jest PiS-owska telewizja dla moherowych beretów, szczęście że tego nie będę miał w swym pakiecie Polewka
#8 | Mentoris dnia 25.04.13 12:38
Nie będę oglądał, ale jest różnorodność. Tak powinno być.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający