Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP WYDŁUŻYŁ "OTWARTE OKNO" KANAŁU 13TH STREET UNIVERSALDrukuj

Cyfrowy Polsat
Nie do 7 a do 28 maja wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać kanał 13th Street Universal - poinformowała platforma. Cyfrowy Polsat wydłużył "otwarte okno" kanału w trosce o swoich abonentów. Stacja dołączyła do oferty 5 kwietnia br. i jest dostępna na pozycji 51.


"Do 28 maja, w ramach "otwartego okna", oglądaj nowy kanał bez żadnych dodatkowych opłat." - czytamy na stronie Internetowej operatora. Wcześniej informowano, że "otwarte okno" kanału zakończy się 7 maja. Docelowo kanał znajdzie się w pakiecie Film HD. Dostępny będzie również dla posiadaczy nowego pakietu Premium (pełna oferta).

13th Street jest nadawany 24 godziny na dobę, emituje najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13th Street to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. Kanał 13th Street jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający