Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIŁKA RĘCZNA: MECZ REWANŻOWY VIVE TARGI KIELCE - METALURG SKOPJE W PS/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Najbliższa niedziela to nie tylko piłkarskie emocje związane z T-Mobile Ekstraklasą, ale także emocje związane z meczem rewanżowym Vive Targi Kielce - Metalurg Skopje. Transmisja w Polsacie Sport/HD.


W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym w Skopje piłkarze ręczni Vive Targów pokonali Metalurg 27:25 (13:13). Przed rewanżem, który w niedzielę 28 kwietnia odbędzie się w kieleckiej Hali Legionów, mają więc dwubramkową zaliczkę. Stawką dwumeczu jest awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów (1-2 czerwca w Kolonii), w którym udział wezmą cztery najlepsze zespoły rozgrywek.

Vive to pierwszy polski klub, który dotarł tak daleko w rozgrywkach LM piłkarzy ręcznych. Z drużyną ze stolicy Macedonii w tym sezonie wygrał już trzykrotnie. W niedzielnym pierwszym meczu ćwierćfinałowym i dwukrotnie w fazie grupowej. W listopadzie na wyjeździe 23:21, a tydzień później u siebie 21:20.

"Mają świadomość stawki, o jaką grają i tego, że czasu na odrobienie strat już nie będzie. To ten jeden mecz zadecyduje o wszystkim: kto przegra, odpada; kto wygra, jedzie do Kolonii na Final Four. I wierzę, że to Vive pojedzie" - podsumowuje Mariusz Jurasik.

Transmisja meczu w Polsacie Sport/HD. Od godziny 16:30 Polsat Sport zaprasza na studio przedmeczowe, natomiast spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00.


Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający