Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FUNDACJA POLSAT NAGRODZONADrukuj

Fundacja Polsat
18 kwietnia wiceprezes Fundacji Polsat Krystyna Holc odebrała nagrodę przyznaną przez czasopismo ''Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia''. Celem konkursu w kategorii Lider Ochrony Zdrowia – Działalność na Rzecz Pacjenta jest wyróżnienie osoby, przedsięwzięcia lub działania dokonanego w roku 2012 o charakterze prospołecznym.

Kapituła Konkursu nominowała Fundację Polsat w uznaniu całokształtu jej szesnastoletnich działań na rzecz ratowania zdrowia i życia dzieci.

''Jesteśmy niezwykle wdzięczni, za docenienie przez Kapitułę naszej codziennej pracy nagrodą Lider Ochrony Zdrowia. Jest ona dla nas tym ważniejsza, że przyznana przez środowisko medyczne w najistotniejszej dla nas kategorii - Działalność na Rzecz Pacjenta. Wyróżnienie to stanowi motywację do dalszych działań i jest nagrodą za dotychczasową pracę dla naszych niemal 20 000 podopiecznych.'' – skomentowała przyznanie nagrody Krystyna Holc, wiceprezes Fundacji Polsat.

Fundacja została nominowała przez Kapitułę Konkursu, w której zasiada 17 osobistości rynku ochrony zdrowia. Kapituła w drodze głosowania wskazuje osoby, placówki medyczne oraz organizacje, które w ubiegłym roku wyróżniły się w jednej z 4 kategorii konkursowych:
* Działalność na rzecz pacjenta,
* Promocja zdrowia i profilaktyka,
* Skuteczne zarządzanie w ochronie zdrowia,
* Innowacyjne pomysły.

Kapituła Konkursowa uzasadniając wyróżnienie dla Fundacji Polsat napisała – ''Fundacja Polsat - już od 16 lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Choroba dziecka to dla wielu polskich rodzin dramat nie tylko w wymiarze emocjonalnym, ale i materialnym. Specjalistyczne leczenie, nowoczesne środki farmaceutyczne czy skomplikowane zabiegi operacyjne wiążą się z kosztami, które często przekraczają finansowe możliwości rodziców. Ta wspaniała pomoc powinna i musi być zauważona.''

Informuje: Fundacja Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający