Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ORLEN LIGA: DECYDUJĄCY MECZ O MP SIATKAREK W PS/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Przed nami piąty i zarazem decydujący mecz o Mistrzostwie Polski w siatkówce kobiet. Która z drużyn zdobędzie złoto? Mecz MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot w najbliższą sobotę tylko w Polsacie Sport/HD.Rywalizacja o złoty medal toczy się do trzech zwycięstw. Zespół z Dąbrowy wygrał pierwsze dwa spotkania finałowe we własnej hali, a potem dwukrotnie przegrał na wyjeździe - po dramatycznych końcówkach. Potrzebny będzie piąty, decydujący mecz.

"Na pewno hala w sobotę będzie pękać w szwach. We wtorek do wolnej sprzedaży trafiło ok. 800 biletów, które rozeszły się w ciągu kilku godzin" - powiedział rzecznik MKS Tauron Michał Swarlik

Bilety na sobotnie spotkanie zostały we wtorek wyprzedane, co oznacza, że na widowni zasiądzie komplet trzech tysięcy kibiców, w tym 50 sympatyków gości. Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie.

"Współczuję, ale i jednocześnie trochę zazdroszczę trenerom obu zespołów, którzy przeżyli niesamowitą huśtawkę nastrojów. Oba mecze równie dobrze mogły zakończyć się zwycięstwem Tauronu MKS. W niektórych momentach wydawało się, że wszystko już przesądzone i mecz jest rozstrzygnięty, tymczasem zawodniczki potrafiły odwrócić losy przegranych właściwie setów. To były niezwykle emocjonujące spotkania, które stały przy okazji na niezłym poziomie" – ocenił Piotr Makowski, nowy selekcjoner Reprezentacji Polski siatkarek.

Transmisja w Polsacie Sport/HD od godziny 19:45 (studio). Mecz zaplanowano na godzinę 20:00.

Informuje: Polsat Sport
#1 | Adam Okoniewski dnia 02.05.13 21:11
Wszystko się powoli kończy. Ale już niebawem Liga Światowa. Więc czekamy. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający