Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"THE SOCIAL NETWORK" PREMIEROWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Film "The Social Network" nagrodzony trzema Oscarami już w najbliższą środę w Polsacie. Znakomity dramat biograficzny opisujący powstanie jednego z największych portali społecznościowych na świecie - Facebooka.


Film był już emitowany na kanałach HBO, jednakże Polsat jako ogólnodostępna stacja pokaże go premierowo.

Zuckerberg (Jesse Eisenberg), zdolny student informatyki na Harvardzie, tworzy stronę internetową, będącą bazą studentek uczelni. Użytkownicy uniwersyteckiej sieci mogą, siedząc przed ekranem komputera, oceniać atrakcyjność dziewczyn. Strona szybko zyskuje wielką popularność. Mark zostaje jednak oskarżony o włamanie do sieci komputerowej Harvardu i naruszenie prywatności studentów. Jego pomysł wzbudza zainteresowanie braci Tylera i Camerona Winklevossów (w obu rolach Armie Hammer), którzy zamierzają razem z nim stworzyć dostępny dla wszystkich studentów Harvardu portal społecznościowy. Mark, zapewniając ich o gotowości do współpracy, kontynuuje prace nad własnym projektem o nazwie thefacebook.com, który wkrótce zaczyna gościć na ekranach komputerów nie tylko żaków Harvardu, ale także innych uczelni. Między Zuckerbergiem a braćmi Winklevossami rozpoczyna się konflikt o prawa autorskie.

Emisja: środa 8 maja o godzinie 20:35 w Polsacie/HD.
#1 | Prokop dnia 05.05.13 22:30
I po raz kolejny Polsat prezentuje kinowy, oscarowy hit. I zapewne ponownie wskaźniki oglądalności znacznie podskoczą, może będzie kolejny rekord...
#2 | Adam Okoniewski dnia 07.05.13 11:46
Polsat się stara co do emisji filmów. To widać. I bardzo dobrze to będzie punktować. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający