Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: TEST 5 TO TV REPUBLIKA. STACJA JUŻ NADAJE NA SATELICIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W ofercie Cyfrowego Polsatu na pozycji 67 zadebiutowała nowa stacja Telewizja Republika. Jednak wbrew wcześniejszym informacjom podawanym przez Piotra Barełkowskiego, prezesa zarządu Telewizji Niezależnej SA, nadawcy kanału TV Republika, stacja znalazła się na jednym z transponderów Cyfrowego Polsatu.


Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu prezes Berełkowski także na łamach cyfrowypolsatnews.pl zapowiadał, że Telewizja Republika znajdzie się na transponderze wynajętym bezpośrednio od firmy Eutelsat (pierwotnie na tp. nr 120, o częstotliwości 10911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK).Foto: @pyra115/Więcej na: Facebooku i Google+.


TV Republika zasiliła pakiet Familijny Max HD. TV Republika to nowy polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym, który będzie emitować wiadomości, programy publicystyczne, filmy dokumentalne, audycje na żywo, cykliczne programy kulturalne i reportaże. Stacja będzie nadawać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Odbiór możliwy jedynie za pośrednictwem dekodera HD.

Parametry TV Republika (TEST 5):
Eutelsat Hot Bird 13E, o częstotliwości 10758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).
#7 | jaro25 dnia 06.05.13 12:05
U mnie Tv Republika działa Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający