Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TYLKO MUZYKA" ZNÓW NAJLEPSZYM SHOW. "TYLKO TANIEC" PONAD 2 MLN WIDZÓWDrukuj

Polsat (HD)
"Tylko muzyka" już po raz ósmy numerem jeden spośród wszystkich weekendowych talent show – w porównaniu z konkurencyjnym "X Factor", show Polsatu obejrzało w miniony weekend o blisko 200 tysięcy widzów więcej, niż sobotnie show TVN. Wczorajszy odcinek muzycznego show "Must be the music" oglądało 2 mln 650 tys. widzów.


Po dziesięciu odcinkach "Tylko muzyka" jest zdecydowanym liderem spośród wszystkich weekendowych talent show nadawanych w tym sezonie, gromadząc najwyższą widownię – średnio program ogląda blisko 3,4 mln widzów. Z kolei Wielki Finał 3. edycji tanecznego show ''Got to dance'' zgromadził w piątkowy wieczór przed telewizorami 2,3 mln widzów. Względem poprzedniego odcinka „Tylko taniec” zanotował wzrost widowni o blisko 250 tys. widzów. Program wygrał, po emocjonującej dogrywce, niezwykły duet prezentujący teatr tańca - DzikiStyl Company. Telewizja Polsat w trakcie nadawania "Must be the music" była liderem w grupie komercyjnej 16-49 - osiągnęła wynik na poziomie: 20,87% SHR.

Polsat po raz kolejny zanotował też bardzo dobre wyniki obu show wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia - "Got to dance" oglądało w grupie młodych – 28,79% SHR, a "Must be the music" – 29,23% SHR.

3. edycja "Tylko taniec" to 9. odcinków tanecznego show – program był nadawany w wiosennej ramówce Telewizji Polsat w piątki o godz. 20.00. Średnia z dziewięciu odcinków w grupie komercyjnej 16-49 to 16,74% SHR. Program oglądało co tydzień średnio blisko 2,3 mln widzów. Show osiągało też bardzo dobre wyniki w grupie najmłodszych widzów (16-24) – średnia całej serii to wynik na poziomie 23,13% SHR.


Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Adam Okoniewski dnia 07.05.13 11:43
Brawo dla Polsatu. To dowód że Telewizja Polsat potrafi robić tego typu programy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający