Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

WideoPanel
EKO ROWER SADZI DRZEWADrukuj

cyfrowypolsatnews.pl
Wielkimi krokami zbliża się jedyne takie wydarzenie jakim jest EkoRower. W majową niedzielę organizatorzy zapewnią szereg atrakcji dla najmłodszych oraz rodziców pod hasłem ''Rodzina na rowerze''. Przypomnijmy, że patronem medialnym wydarzenia jest serwis cyfrowypolsatnews.pl


''Ale nie o jednoślady tu tylko chodzi! EkoRower to przede wszystkim czas spędzony aktywnie, rodzinnie, ekologicznie i rozwojowo. Przygotowaliśmy warsztaty plastyczne dla najmłodszych, szkolenia dot. wyprawy rowerowej, bycia eko w domu, pracy, na zakupach, recyklingu. Niespodzianką będzie również samochód elektryczny, prezentowany dzięki uprzejmości Straży Miejskiej z Wrocławia'' - mówi Aleksandra Chmiel współorganizatorka imprezy.

Strona internetowa: www.ekorower.pl

Celem EkoRoweru jest również zbiórka zużytych kartridży i tonerów, które na EkoRowerze zostaną przeliczone na sadzonki drzewek, dotlenią nas i nasze środowisko. Dlatego już dziś zachęcamy osoby prywatne, wrocławskie uczelnie, przedsiębiorstwa i urzędy do zbierania niepotrzebnych kartridży, których nie można wyrzucać do zwykłych pojemników na odpady.

Facebook: www.facebook.com/Ekorower

Na profilowym Facebooku prowadzone są zapisy na akcję pt. Malowanie Rowerów. Wystarczy dołączyć do wydarzenia (tutaj) przynieść swój rower i pobudzić wyobraźnię. Zapraszamy już 26 maja 2013 w godzinach 11:00-18:00, Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia Wstęp wolny!Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwój, a współorganizatorem Hala Stulecia.

Komentarze z Facebooka

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający