Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT CAFE ZAPOWIADA KOLEJNY ODCINEK "SALONOWYCH REWOLUCJI" (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)Salon fryzjerski. Wielka lada, zza której ledwo widać pracownicę. O kawę lub herbatę… klient musi poprosić. A szefowa? No cóż… szefowa zdaniem podwładnych to po prostu ''ciepłe kluchy''. ''Nikt z zewnątrz nie będzie nam niczego narzucał''- mówi jedna z nich. Wygląda na to, że w kolejnym odcinku programu ''Salonowe rewolucje'' Leszka Czajkę czeka naprawdę dużo pracy.


Na pewno znów będzie gorąco. Ostra krytyka Leszka i pracownic salonu zdenerwowały jego właścicielkę. ''Aż mi się słabo zrobiło, po prostu jestem już zmęczona, muszę chwileczkę odpocząć'' – mówiła, wychodząc z zakładu.

Foto: Materiały Prasowe


Zdecydowanie zaiskrzy na linii: Leszek – recepcjonistka. Do tego stopnia, że poda mu ona do picia… gorącą wodę . ''Parzy tak?''. ''To dobrze'' – odpowie usłyszawszy twierdzącą odpowiedź.

A na koniec: ''Boże, co on robi tej biednej kobiecie'' – krzyknie jedna z fryzjerek! O co chodzi? Emisja ''Salonowych rewolucji'' już w piątek, 10 maja, o godzinie 21. na antenie Polsat Cafe.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający