Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WAWRZYK VS. POVETKIN ZA 40 ZŁ W PPV CYFROWEGO POLSATUDrukuj

PPV CP
Od dziś można zamawiać dostęp do walki bokserskiej o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBA pomiędzy mistrzem Polski Andrzejem Wawrzykiem a mistrzem świata w tej kategorii Rosjaninem Alexandrem Povetkinem, która odbędzie się już 17 maja podczas gali boksu zawodowego The One will Stand w Crocus City Hall w Moskwie. Na żywo galę będzie można obejrzeć - również w jakości HD - w systemie PPV Cyfrowego Polsatu w cenie 40 zł.

Walka na gali w Moskwie to wielka szansa na tytuł dla naszego rodaka, który jak dotychczas nie dał się pokonać - wygrał 27 walk w swojej karierze, z czego 13 przez nokaut. Starcie będzie emocjonujące, ponieważ rywalem 26-letniego polskiego pięściarza będzie 33-letni Povetkin, utytułowany zawodnik, najpopularniejszy rosyjski pięściarz, mistrz świata WBA wagi ciężkiej i mistrz olimpijski z Aten. Stoczył on w swojej karierze 25 zwycięskich walk, a 17 z nich zakończył przed czasem.

Dostęp do gali, w ramach której odbędzie się konfrontacja Wawrzyk-Povetkin oraz główna walka wieczoru o mistrzostwo świata kategorii junior ciężkiej pomiędzy Denisem Lebedevem i Guillermo Jonesem, mogą zamówić w usłudze PPV wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Jednorazowa opłata za dostęp do wydarzenia wynosi 40 zł.

Przekaz z gali w Moskwie będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) na kanale 58. oraz w wysokiej rozdzielczości (HD) – na pozycji 117. na liście kanałów platformy. Wydarzenie dla widzów Cyfrowego Polsatu rozpocznie się o godz. 16.30 polskiego czasu studiem prowadzonym przez Mateusza Borka, dziennikarza stacji Polsat Sport, a o 17.00 odbędzie się pierwsza walka. Pojedynek Polaka planowany jest na 19.45. W programie imprezy w Moskwie, oprócz głównych walk, przewidziane są także m.in. walka Dmitry’a Chudinova ze zwycięzcą czwartej edycji bokserskiego reality show "The Contender" Grady'm Brewerem oraz starcie znanego polskim kibicom Eduarda Trojanowskiego z ambitnym Ivanem Hernandezem. Trzy główne pojedynki gali zapowie najsłynniejszy bokserski anonser Michael Buffer. Całość będą komentowali Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Zamówienia można składać już od 10 maja za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
* Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043,
* W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl,
* W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godzinie 16.30 w dniu odbywania się gali.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi),
* Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* E-płatności.
#7 | AR HD dnia 12.05.13 12:33
Szkoda, że z Astry : (
#8 | Marcin81127 dnia 12.05.13 12:59

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający