Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUNDANCE CHANNEL HD Z GRECKIMI NAPISAMIDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do przekazu Sundance Channel HD realizowanego z transpondera nr 120 satelity Eutelsat Hot Bird 13E dołączono strumień napisów w systemie DVB w języku greckim.


Eksperymentów z kanałem Sundance HD ciąg dalszy. Niedawno informowaliśmy, że nadawca zrezygnował ze ścieżki Dolby Digital. Dołączenie napisów greckich z pewnością dużo nie wnosi dla polskojęzycznych odbiorców, ale zabieg ma jakiś konkretny cel. Napisy dotyczą wyłączenie wersji HD kanału Sundance Channel i nie są wtopione (można je wyłączyć). Kanał znajduje się w Cyfrowym Polsacie na pozycji 143 i umieszczony jest w pakiecie Film HD.

Sundance Channel SD/HD jest amerykańskim kanałem filmowym. Oferuje produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, krótkie filmy i programy informacyjne na temat filmów. Na antenie obecne są również transmisje z koncertów . Od jakiegoś czasu kanał posiada polskojęzyczny podkład lektorski.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający