Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

173 TYS. KLIENTÓW INTERNETU, 140 TYS. TELEFONII CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat powiększył bazę klientów Internetu (w tym LTE) do 173 tys. - czytamy w raporcie. Z telefonii "pomarańczowego" operatora na koniec I kwartału 2013 roku korzystało natomiast 140 tys. abonentów.


Na koniec marca Cyfrowy Polsat miał ponad 140 tys. abonentów własnych telefonii komórkowej. Na koniec miesiąca marca 173.187 tys. użytkowników posiadało szerokopasmowy internet od CP (wzrost o 95% rok do roku), co przełożyło się na znaczący wzrost przychodów z usług telekomunikacyjnych. Spółka spodziewa się dalszego wzrostu bazy abonentów Internetu i tym samym dalsze inwestycję w technologię LTE.

Ponadto spółka informuje, że na początku lutego 2013 roku już co drugi Polak był w zasięgi Internetu LTE Cyfrowego Polsatu. W wyniku intensywnych prac nad rozbudową sieci LTE i HSPA/HSPA+ przez naszych partnerów – spółki Polkomtel Sp. z o.o. i Midas S.A. zasięg usług LTE zwiększył się do ponad 50%, a usług HSPA/HSPA+ do ponad 93% populacji Polski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający