Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: ATRAKCYJNE PAKIETY PROGRAMOWE PRZYCIĄGNĄ NOWYCH KLIENTÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat w raporcie za I kwartał 2013 roku podkreśla, iż pakiety jakie posiada w ofercie przyciągną dużo migrujących klientów. Głównym konkurentem dla operatora jest platforma nc+.''Nasze przychody są zależne od liczby abonentów, cen naszych usług, lojalności naszych abonentów a także od stopnia penetracji rynku płatnej telewizji w Polsce, który według nas jest już bliski nasycenia. Rynek, na którym działamy jest bardzo dynamiczny i konkurencyjny. Obecnie naszym głównym konkurentem jest platforma nc+, powstała po sfinalizowanym pod koniec 2012 roku połączeniu platform telewizji satelitarnej: Cyfra+ i platforma „n”. Zmieniające się otoczenie rynkowe oraz zaostrzona konkurencja mają wpływ na oferty promocyjne proponowane naszym nowo pozyskiwanym abonentom, a także na programy utrzymaniowe skierowane na budowanie lojalności klientów. Uważamy, że obecnie nasze pakiety programowe charakteryzują się najbardziej atrakcyjnym odniesieniem jakości do ceny na polskim rynku DTH. Wierzymy, że daje nam to możliwość przyciągnięcia do naszej platformy dużej części migrujących klientów. Ponadto nasze pro aktywne podejście do utrzymania klientów przyczynia się do obniżania naszego wskaźnika odpływu abonentów." - czytamy w raporcie.
#1 | Mentoris dnia 15.05.13 15:14
Widocznie już wie jakie były wyniki kwietnia dla Cyfrowego Polsatu, jednak te dopiero zdradzi w kontekście całego drugiego kwartału.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający