Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"NOUKY I PRZYJACIELE" W POLSAT JIM JAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
Świat widziany oczami dziecka jest zawsze pełen tajemnic i zagadek, a chęć ich odkrywania nigdy nie gaśnie. W czerwcu Polsat JimJam zaprasza wszystkie ciekawskie szkraby na spotkanie z Noukym i jego przyjaciółmi. W każdym odcinku rezolutny miś wraz z krówką Lolą i osiołkiem Paco, poprzez wspólne zabawy zdobywają wiedzę i nowe umiejętności, dając tym samym dobry przykład najmłodszym widzom.

Krówka Lola/Foto: Materiały Prasowe


Z jakich chmur pada deszcz? Dlaczego nie wolno bawić się piłką w domu? Nouky, Lola i Paco odnajdują odpowiedzi na te zaskakujące pytania łącząc zabawę z nauką. Każdego dnia sympatyczny niedźwiadek Nouky wraz z przyjaciółmi rozwiązuje co raz to nowe zagadki związane z różnymi, ciekawymi wydarzeniami i zjawiskami, które towarzyszą nam w codziennym życiu - zarówno w czasie wesołych harców w ogródku, jak i pośród domowych zakamarków. Dzięki przygodom tej ciekawej świata gromadki, najmłodsi widzowie dowiedzą się między innymi, jak działa lustro, którego boi się Lola i dlaczego nie warto być takim łakomczuchem jak Nouky. Oglądając bajkę maluchy nauczą się też układać puzzle i przekonają się na czym polegają sny.

Belgijsko-francuski serial animowany to seria pięciominutowych, pełnych pozytywnych doświadczeń odcinków, której głównym celem jest wyjaśnienie maluchom otaczającej ich rzeczywistości. ''Nouky i przyjaciele” przekazuje dzieciom nie tylko wiedzę, ale także bardzo ważne wartości w życiu człowieka - przyjaźń, wzajemną pomoc, empatię czy umiejętność przepraszania za popełnione błędy. Dzięki krótkim odcinkom, prostym dialogom, spokojnym kolorom i niezbyt szybkiej animacji bajka może być polecana już nawet dwu- i trzylatkom, które dopiero zaczynają samodzielnie odkrywać tajemnice świata. Bajka z pewnością zaspokoi naturalną dla tego wieku ciekawość oraz pokaże jak nawet najzwyklejsze wydarzenie w ciągu dnia może zamienić się w ekscytującą przygodę!

Na serial ''Nouky i przyjaciele” Polsat JimJam zaprasza już od 1 czerwca 2013, od pon. do pt. o godz. 10.35 oraz w soboty i niedziele o godz. 12.40 i 12.45.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający