Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: WALKA ZIMNOCHA W POLSACIE SPORT I POLSACIEDrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotę Krzysztof Zimnoch stoczy najważniejszą walkę w swojej dotychczasowej karierze. Przeciwnikiem będzie były mistrz świata wagi ciężkiej Oliver McCall. Transmisja z całej gali w Legionowie w Polsacie Sport.


29-letni Polak ma nadzieję, że Amerykanin da z siebie w ringu wszystko, na co go stać. A jak zapewnia jego syn Elijah, z którym Oliver jeszcze niedawno sparował, wciąż stać go na wiele.

McCall jest w znakomitym nastroju. Podkreśla, że jest też w znakomitej formie fizycznej. W porównaniu z przegraną walką z Francesco Pianetą schudł 15 kg. Obecnie Amerykanin waży tylko 110 kg. Zimnoch o wagę nie musi się martwić. W poprzednim starciu - podczas gali Polsat Boxing Night - z Damianem Trzcińskim ważył 99 kg.

Starcie z 48-letnim McCallem to dla Zimnocha największe wyzwanie w karierze. Dotychczas Polak nie walczył z tak doświadczonym rywalem, rywalem, który ma na koncie 56 zwycięstw, w tym 36 przed czasem.

Transmisja z gali w Legionowie w sobotę, 18 maja od 20:00 w Polsacie Sport i od 22:00 w Polsacie otwartym.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający