Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT CAFE: LESZEK CZAJKA ODWIEDZI SALON Z TRADYCJAMI (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Już dziś na antenie Polsat Cafe kolejny odcinek programu ''Salonowe rewolucje'', w którym Leszek Czajka odmienia oblicza salonów fryzjerskich. Tym razem zawita do zakładu, który istnieje już …55 lat! ''Obie jesteśmy zabytkami''- mówi o sobie i swojej pracownicy właścicielka pani Elżbieta.


Jak się jednak okazuje, ilość przepracowanych lat powoduje - mówiąc łagodnie – rutynę. Wałki z włosami klientów nakładane na głowy kolejnych, czarne teraz, a niegdyś żółte grzebienie… Tymczasem zdaniem fryzjerek ''wszystko jest czyściutkie, tak jak my dbamy o higienę to…''

- ''mało kto'' – kończy z dyskretnym przekąsem Leszek. ''Pani Elu, tak nie może być, tu jest strasznie brudno!'' – podnosi głos mistrz fryzjerstwa. Wtedy wreszcie znajduje się winny: "Przepraszam bardzo, ale kominiarz ostatnio był i jak dmuchnął, to cały zakład był w sadzy!" No! I wszystko jasne.

Foto: Materiały Prasowe


Kwaśna trwała połączona z rozjaśnianymi włosami, fryzury na tzw. pudla i naczynia w myjce fryzjerskiej to tylko wierzchołek góry lodowej. Co jeszcze odkryje Leszek? Kogo jedna z fryzjerek podsumowała w takich oto słowach: ''Nie proś gówniary, żeby gdziekolwiek chodziła. Masz nauczkę!''

Polsat Cafe zaprasza na ''Salonowe rewolucje'' już dziś, w piątek 17. maja, o godz. 21. Powtórka programu we wtorek, o godz. 17.30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający