Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LOVE ZAMIAST WEDDING TV JUŻ W CYFROWYM POLSACIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami nadawcy, 20 maja kanał Wedding TV zmienił się w LOVE. Nowa odsłona stacji prezentuje znane i cenione przez dotychczasowych widzów Wedding TV formaty takie jak: "Nasz Wielki Dzień", "Disco Polo", "VIP Chart", ale i zupełnie nowe produkcje we współpracy z serwisem wp.pl.

W Cyfrowym Polsacie kanał plasuje się na pozycji 102 i zastąpił dotychczasową stację - Wedding TV (również na częstotliwości, co oznacza, że odbiór jest możliwy tylko za pomocą dekoderów HD). Kanał jest dostępny od pakietu Rodzinnego HD.

Foto: @Viking


LOVE to telewizja dla wszystkich, którzy kochają, chcą być kochani, szukają miłości, jak również dla tych, którzy napotykają na swojej miłosnej ścieżce wiele przeszkód i zawirowań.

LOVE to:
*miłość,
*rozrywka,
*plotki,
*rozmowy na trudne tematy,
*prawdziwe życie,
*wzruszenia,
*muzyka, przy której bawią się wszystkie pokolenia,
*ponad 98% polskich programów

LOVE zaoferuje programy takie jak: "Razem", "Bez tabu", "Fitness", "Studio urody", formaty kulinarne "Feel eat" oraz "Kuchnia pełna miłości", dedykowany parom planującym ślub i miodowy miesiąc "Focus on", wywiady ze znanymi postaciami ze świata muzyki, filmu, mody i sportu oraz plotki z życia gwiazd w programie "Celebryci".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający