Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: POWSTANĄ POLSAT SPORT WEEKEND I POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat złożyła do KRRiT dwa wnioski koncesyjne na kanały: Polsat Sport Weekend oraz Polsat Romans. Niestety nadawca nie ujawnia kiedy kanały zostaną uruchomione - dowiedział się Presserwis.


Najprawdopodobniej wszystko zależeć będzie od tego, kiedy KRRiT wyda koncesje nowym stacjom oraz od momentu jaki będzie najlepszy na ich uruchomienie. Wiadomo, że Polsat Romans ma emitować filmy oraz seriale skierowane dla kobiet - stacja ma być odpowiedzią na kanał Romance TV, który gości na platformie nc+. Polsat Sport Weekend to uzupełnienie oferty stacji sportowych Polsatu.

Informuje: Presserwis
#1 | PN dnia 21.05.13 11:51
To na Novele TV nie ma co już liczyć w CP Z przymrużeniem oka
#2 | AR HD dnia 21.05.13 12:20
Polsat brawo - 2 nowe kanały. Niedługo wszystko będzie Polsatu Uśmiech
#3 | Michal Juskowiak dnia 21.05.13 18:14
No i spece w CP dobrze kombinują! Uruchomią Polsat Romans, a wtedy wyłączą Zone Romantica. Zastąpią jeden kanał drugim o podobnej tematyce, po to aby klienci nie mieli możliwości wypowiadać umów. Szeroki uśmiech
#4 | Adam Okoniewski dnia 21.05.13 22:18
CP myślał i wymyślił a ten Weekend na potrzeby zastąpienia ESPN Classic Uśmiech
#5 | Prokop dnia 23.05.13 20:47
To się CP rozwija, coraz szersza własna ramówka. Zobaczymy jak KRRiT się za to będzie zapatrywać i co CP zaproponuje widzom w ramach nowych stacji. Póki co ważne, że platforma nie stoi w miejscu i chce wciąż się zmieniać na lepsze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający