Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SIATKÓWKA: MECZ POLSKA - SERBIA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W piątek, w ramach IX edycji Alei Gwiazd siatkówki, biało-czerwoni rozegrają mecz z drużyną Serbii w Miliczu. Dzień później podejmą tę samą drużynę w Twardogórze. Serbia to odwieczny rywal polskich siatkarzy. Czy uda im się zwyciężyć? Transmisje obu spotkań w Polsacie Sport.


Z zespołem nie pojechali między innymi Jakub Jarosz, który wraca do zdrowia po kontuzji barku oraz Michał Ruciak i Grzegorz Kosok, którzy również mają problemy z kontuzjami. Szansę debiutu w reprezentacji dostaną Wojciech Włodarczyk i Andrzej Wrona, nowi zawodnicy PGE Skry Bełchatów. W Spale pod okiem trenera Radosława Panasa zostało dwunastu kadrowiczów.

Spotkanie z Serbami będzie pierwszym testem drużyny Anastasiego przed rozpoczynającymi się 7 czerwca rozgrywkami Ligi Światowej (pierwszy mecz Polacy zagrają z Brazylią) oraz wrześniowymi mistrzostwami Europy, które zostana rozegrane w Polsce i Danii.

W piątek kibiców czekają jednak nie tylko siatkarskie emocje. W Miliczu odbędzie się bowiem IX edycja Alei Gwiazd. O godzinie 17 zostaną odsłonięte odciski dłoni Giby, Andrei Zorziego, Bernardo Rezende, Nikoli i Vladimira Grbiciów, Wojciecha Drzyzgi, Ary Graca oraz Krystyny Hajec -Wleciał.

W trakcie imprezy odbędzie się także m.in. uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej tragicznie zmarłemu w 2005 roku Arkadiuszowi Gołasiowi. A wieczorem mecz z Serbią.

Transmisje w Polsacie Sport/HD:
Piątek - godzina 20:30
Sobota - godzina 18:00

Informuje: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 23.05.13 19:40
Siatkówka się zaczyna Szeroki uśmiech oczywiście Polsat zapewni swoim widzom niezapomniane emocje w tym względzie. I Z każdej siatkarskiej imprezy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający