Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POWSTANIE IV EDYCJA ''TYLKO TANIEC". GDZIE I KIEDY PRECASTINGI?Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Ruszają precastingi do IV edycji ''Tylko taniec. Got to dance''. Pierwszy z nich już 13 czerwca, w dwóch miastach - w Bydgoszczy i Białymstoku. Już po raz czwarty Telewizja Polsat szukać będzie najbardziej tanecznie uzdolnionych ludzi w Polsce.


Program ''Tylko taniec. Got to dance'' stawia wyłącznie na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na życie, narzędziem na uzyskanie harmonii ciała i ducha, i którzy są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. W naszym show można występować solo, w duecie, ale też w formacji tanecznej. Wiek nie ma znaczenia – wystarczy talent i pomysł na siebie. W ''Tylko taniec'' to uczestnicy decydują o tym, co zatańczą – oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. Nasz program otwiera drzwi ludziom owładniętym miłością do tańca.

Najlepsi z najlepszych będą mieli okazję zaprezentowania się w odcinkach castingowych, rejestrowanych w Warszawie - już z udziałem jurorów tanecznego show.

Ostatnią, trzecią edycję show, wygrał, po emocjonującej dogrywce, niezwykły duet prezentujący teatr tańca - DzikiStyl Company.

Terminy precastingów:
13.06 - Bydgoszcz/Białystok
14.06 - Poznań/Lublin
15.06 - Zielona Góra/Radom
16.06 - Wrocław/Kraków
21, 22 i 23.06 - Siedlce
22.06 - Warszawa
23.06 - Gdańsk
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający