Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HBO HD HBO GO - NOWY PAKIET W OFERCIE CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty nowy dodatkowy pakiet HBO HD HBO GO, łączący wszystkie usługi oferowane przez Cyfrowy Polsat pod marką HBO za pośrednictwem dekoderów oraz online. Nowością dla abonentów platformy jest możliwość oglądania głównego kanału HBO na żywo także w Internecie.

Nowy pakiet HBO HD HBO GO obejmuje:
* 6 kanałów, które są dostępne na dekoderze: HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy i HBO Comedy HD,
* serwis HBO GO zapewniający na komputerze i urządzeniach mobilnych filmy i seriale HBO, teraz uzupełniony także o streaming głównego kanału HBO dostępny w zakładce Live.

Na nowy, łączony pakiet HBO HD HBO GO mogą zdecydować się zarówno nowi klienci oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu, jak i obecni abonenci w ramach promocji dla stałych klientów. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO otrzymają dostęp do sygnału kanału HBO w Internecie.

Miesięczna opłata abonamentowa za pakiet HBO HD HBO GO (obejmujący 6 kanałów na dekoderze i serwis HBO GO) na czas nieokreślony to 35 zł.
#1 | Mentoris dnia 23.05.13 16:44
Sprawdziłem ten streaming na stronie HBO GO, ale póki co na razie jeszcze z niewiadomych przyczyn nie działa. Zakładka jest, program filmów jest wyświetlony, ale film nie działa.
#2 | AR HD dnia 23.05.13 17:51
HBO GO? TO lepiej niech CP da internet bez limitu, zeby moża było te filmy obejrzeć a nie Uśmiech
#3 | Slawek W dnia 23.05.13 19:13
u mnie działa bez problrmu
#4 | Prokop dnia 23.05.13 19:32
Fajne rozwiązanie CP dla fanów HBO i nie tylko. Takie opcje są potrzebne, bo coraz więcej tv na komputerach i innych urządzeniach mobilnych oglądamy. Cena w porządku. A warto pamiętać o hitach serialowych HBO przy okazji.
#5 | Mentoris dnia 24.05.13 19:55
Niektóre filmy są jednak niedostępne, tak jak dzisiejsza nowość z 20.30

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający