Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JON BON JOVI - LEGENDA ROCKA GOŚCIEM POLSAT CAFE (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Już 24 maja, o godz. 22. Polsat Cafe zaprasza na wyjątkowy odcinek programu ''Zoom na miasto'', w którym zobaczyć będzie można jedyny w polskiej telewizji wywiad z Jonem Bon Jovi. Legenda rocka, wokalista, na którego koncertach mdleją setki fanek opowie o muzyce, odporności na krytykę oraz najważniejszych kobietach w jego życiu.


Zagrał ponad 2700 koncertów w 50 krajach. Dla milionów fanek był i pozostaje symbolem seksu. ''Nie jestem tak przystojny jak Justin Bieber i nie potrafię tańczyć tak dobrze jak Justin Timberlake. Ale jestem na scenie dłużej od nich obu i nigdzie się stąd nie wybieram'' - mówi Jon Bon Jovi.

Jon Bon Jovi/Foto: Materiały Prasowe


Oprócz wywiadu w programie również: relacja z pokazu Joanny Klimas, II edycji Fashion Culture oraz podróż do Lasu Kultury. Anna Horsecka opowie o kolejnej unikatowej biżuterii swojego projektu, a Bogna Sworowska i Barbara Bursztynowicz będą wspominać porady dla kobiet sprzed 20 lat. Jak bardzo różnią się one od tych współczesnych? O tym już w najbliższy piątek, na antenie Polsat Cafe.
#1 | Prokop dnia 23.05.13 18:35
Mimo, że to kanał dla pań sam chętnie obejrzę wywiad z Jon'im. Polsat Cafe się postarał o wywiad. Zresztą systematycznie podnosi poziom, znajome wciąż gadają o tym co na PC obejrzały.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający