Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ESPN CLASSIC KANAŁEM NIEGWARANTOWANYM W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
ESPN Classic od dziś nie jest kanałem gwarantowanym w Cyfrowym Polsacie. Dla nowych i przedłużających umowy abonentów oznacza to, że w razie wycofania stacji z rynku jak i z oferty Cyfrowego Polsatu, nie będą mieli podstaw do rozwiązania kontraktu.


ESPN Classic jak i ESPN America według zapewnień nadawcy znikną z polskiego rynku 31 lipca br. Oznacza to, że po wyłączeniu kanału ESPN Classic, który był wyszczególniony w kontrakcie, abonent będzie miał prawo do rozwiązania umowy z operatorem. Od dziś stacja jest udostępniona promocyjnie i nie wchodzi w skład pakietu Sport HD.

Pakiet Sport HD to 10 kanałów sportowych (w tym 2 udostępniane promocyjnie: Orange Sport oraz ESPN Classic).

ESPN Classic - tylko najlepsze, najgłośniejsze i najważniejsze wydarzenia sportowe, które jednoznacznie okrzyknięto legendarnymi. Bogaty zasób filmów dokumentalnych przedstawiający biografie legend świata sportu stanowi doskonałe uzupełnienie kanału stworzonego przez miłośników sportu dla największych kibiców. Stacja dostępna jest w Cyfrowym Polsacie na pozycji 17.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający