Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FOTO MODELS POLAND 2013 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już w najbliższą niedzielę Telewizja Polsat pokaże relację z finału Foto Models Poland 2013. Kandydatki podczas tygodniowego pobytu w Tunezji gościły w dwóch eleganckich, pięciogwiazdkowych hotelach.Finalistki odwiedziły miasto El Jem, słynące m.in z monumentalnego amfiteatru z III w. p.n.e, wybrały się także na wycieczkę do miasta Mahdia, gdzie obok monumentalnych ruin z czasów starożytnych malowniczo prezentują się kolorowe, współczesne łodzie rybackie. Zwiedziły tysiącletni meczet i fortecę piratów, zobaczyły targ rybny oraz przepiękne minarety. W tych różnorodnych, egzotycznych plenerach uczestniczki wzięły też udział w sesjach zdjęciowych. Przewodnikiem po Tunezji i powiernikiem dziewczyn był Marcin Cejrowski, znany widzom Polsatu z m.in programu "Się kręci".

Uwieńczeniem Foto Models Poland 2013 jest zawsze Gala Finałowa. W tym roku dziewczęta zaprezentowały się w kolekcji sukien wieczorowych, w kostiumach kąpielowych, strojach sportowych, sukienkach koktajlowych oraz w regionalnych strojach tunezyjskich.

Gala Finałowa Foto Models Poland 2013 w niedzielę 26 maja o godzinie 12:30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający