Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MAJOWY KABARETON Z OSTRÓDY W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W najbliższą niedzielę Telewizja Polsat zaprasza na transmisję z wyjątkowego koncertu, w którym wezmą udział popularni artyści i grupy kabaretowe: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Zbigniew Wodecki, Katarzyna Piasecka, Magda Mleczak, Krzysztof Respondek, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak i Kabaret Elita oraz olsztyński Teatrzyk Piosenki Satyrycznej Czyści jak Łza.

Niespodzianką dla widzów pozostanie, które majowe daty stały się inspiracją do przygotowania skeczów i piosenek.

Piotr Bałtroczyk - gospodarz Kabaretonu - opatrzy całość i poszczególne występy właściwym sobie, dowcipnym komentarzem. Wraz z nim ten program poprowadzą Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. A okazją do tego kabaretowego świętowania będzie spotkanie w Ostródzie. Majowe Kabaretowanie w ostródzkim amfiteatrze Polsat pokaże na żywo. "A ponieważ w życiu piękne są tylko chwile" - jak dowodzą słowa jednej z piosenek tego koncertu, koniecznie trzeba obejrzeć ten program.

Początek transmisji w niedzielę od 20:00 w Polsacie.
#1 | Mentoris dnia 24.05.13 10:15
Kabaret Skeczów Męczących? Dobra nazwa, bo nic on nie wnosi oprócz męczenia widza.
#2 | AR HD dnia 24.05.13 10:18
@Mentoris, co Ty mówisz, fajny kabaret Uśmiech Pokazuje język
#3 | Adam Okoniewski dnia 24.05.13 10:30
To oni stworzyli Śrubę Polewka
#4 | Prokop dnia 26.05.13 19:45
Będzie dobra rozgrzewka przed nocą kabaretową podczas Festiwalu TOPtrendy w Sopocie. Fajnie, że Polsat zapuszcza taką rozrywkę. Dobra porcja żartów zawsze wskazana.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający