Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: INTERNET DOMOWY I MOBILNY W JEDNYM ABONAMENCIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jutro (28 maja br.) oferta Cyfrowego Polsatu zostanie powiększona o nowe urządzenie – router Huawei B593u z wbudowanym modemem LTE, a wraz z nim dodatkową promocję Multimedialna 2w1. Dzięki niej użytkownik w ramach jednego abonamentu i jednego pakietu danych może korzystać z usługi na dwóch kartach SIM.


Nowa propozycja dedykowana jest osobom, które poszukują Internetu do domu, do zastosowań stacjonarnych, ale jednocześnie dysponują urządzeniami mobilnymi i chciałyby korzystać z Internetu także poza domem, np. na wakacjach, spacerze, zakupach lub w delegacji. W nowej promocji w ramach jednego pakietu i abonamentu zyskają dostęp do usługi w takim samym zakresie na dwóch kartach SIM.

Promocja Multimedialna 2w1 jest dostępna z nowymi Taryfami Multimedialnymi i pakietami: 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB w dwóch wariantach cenowych - 99 zł/mies. i 119 zł/mies. - w zależności od wybranych opcji dodatkowych. Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać co miesiąc dodatkowo nawet 5 GB danych w prezencie do wybranych przez siebie pakietów.

Router Huawei B593u/Foto: Materiały Prasowe


Nowa promocja sprawia, że nielimitowany dostęp do stron WWW, wideo i serwisów społecznościowych zapewniany przez nowe Taryfy Multimedialne jest teraz możliwy na dwóch urządzeniach jednocześnie bądź w ramach domowej sieci Wi-Fi i wybranego urządzenia mobilnego. Użytkownik sam decyduje gdzie, na jakim urządzeniu i w jakim zakresie korzysta z posiadanego pakietu danych, za który wnosi jedną opłatę abonamentową.

Router Huawei B593u, który pozwala na stacjonarne łączenie się z Internetem w domu posiada wbudowany modem LTE umożliwiający pobieranie danych z szybkością do 100 Mb/s. W promocji od pakietu 20 GB jest on udostępniany już za 1 zł na start.

W ramach promocji Multimedialna 2w1 dostępny jest także zestaw składający się z modemu LTE - Huawei E398 lub ZTE MF821 i routera Edimax LT-6408n.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający