Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PVR HD 7000 JUŻ DOSTĘPNY - JAKA CENA? (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem dzisiejszym Cyfrowy Polsat wprowadził do oferty długo oczekiwany dekoder PVR HD 7000. Sprzęt jest już dostępny w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży (APS) i można go nabyć od pakietu Familijnego HD wzwyż. W rozszerzeniu newsa prezentujemy szczegóły oferty.


Przy wyborze dekodera PVR HD 7000 oferta wygląda następująco:
- pakiet Familijny HD - aktywacja 49 zł + 10 zł czynsz
- pakiet Familijny Max HD / FM HD + 1 - aktywacja 49 zł + 5 zł czynsz
- pakiet Familijny Max HD + 2 - aktywacja 49 zł, bez czynszu
- pakiet Premium - aktywacja 49 zł, bez czynszu.

Dwugłowicowy dekoder umożliwia oglądanie jednego kanału i równoległe nagrywanie innego po podłączeniu do instalacji antenowej z konwerterem Twin. Urządzenie pozwala odbierać oraz nagrywać programy satelitarne nadawane w standardzie DVB-S/DVB-S2 nadawanych z kompresją MPEG-4 lub MPEG-2.


Dekoder PVR HD 7000


Dekoder posiada twardy dysk o pojemności 320 GB, co daje to możliwość nagrywania, przechowywania i powtórnego oglądania ulubionych programów. Funkcja Live Pause pozwala zatrzymać i cofnąć oglądany kanał nawet do 3 godzin wstecz. Klient ma możliwość korzystania z wbudowanej aplikacji IPLA, co po połączeniu z Internetem poszerzy możliwość doboru programu do własnych potrzeb i zainteresowań.
#1 | AR HD dnia 31.05.13 10:43
No ładnie, Familijny HD i .. 10 zł czynszu ? Oszaleli chyba Pokazuje język
#2 | Viking dnia 31.05.13 11:35
Własna fabryka pozwala obniżać im koszty produkcji, więc przy własnym dekoderze, nawet z dwoma głowicami i twardym dyskiem, w ogóle nie powinna być dodatkowych comiesięcznych opłat. Uśmiech
Przy pakiecie Familijnym HD i umowie na 29 miesięcy same te dodatkowe opłaty za dekoder wyniosą ponad 200 zł. Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający