Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZE MŁODEJ REPREZENTACJI POLSKI NA SPORTOWYCH KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Bardzo dobra informacja dla fanów piłki nożnej. Już 5 Czerwca br. o godzinie 17:40 Polsat Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu Polska - Hiszpania w ramach Eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19. Ponadto Mateusz Borek poinformował o kolejnych transmisjach w kanałach sportowych Polsatu.


''Piłkarska kadra Polski to nie tylko zespół prowadzony obecnie przez Waldemara Fornalika. To także ekipy młodzieżowe, które często były traktowane przez media marginalnie. Chcemy to zmienić i pokazywać te reprezentacje, bo mamy na uwadze dobro młodych piłkarzy i polskich kibiców'' - przyznał Mateusz Borek, który zakomunikował, że najbliższe mecze drużyn do lat 19 i 21 będzie można zobaczyć na sportowych antenach Polsatu.

''Do tej pory drużyny młodzieżowe były zaniedbywane. Kibice w kraju często nie mieli pojęcia o tym kto gra w w tych zespołach czy kto jest trenerem. Nie mówiąc już o tym jak ci młodzi ludzie wyglądają. W taki sposób nie da się zbudować dobrego produktu o nazwie "polska piłka"'' - podkreśla Borek.

W najbliższym czasie na sportowych antenach Polsatu będzie można zobaczyć reprezentacje do lat 21 i 19. Kadra prowadzona przez Marcina Dornę (U-21), która walczy o prawo gry w mistrzostwach Europy 2015, zmierzy się w spotkaniu eliminacyjnym z Maltą.

Najbliższe transmisje na sportowych kanałach Polsatu:
Polska - Hiszpania, 5 czerwca, Gdynia - transmisja w Polsacie Sport od 17.40
Polska - Malta odbędzie się 6 czerwca w Krakowie. Transmisja od 20.25 w Polsacie Sport.
Polska - Chorwacja, 7 czerwca, Starogard Gdański - transmisja w Polsacie Sport News od 17.40
Polska - Grecja, 10 czerwca, Gdańsk - transmisja w Polsacie Sport od 17.40

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający