Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NAJLEPSZE SMARTFONY, TABLETY I LAPTOPY ZA ZERO ZŁ NA START W PLUSIE (wideo)Drukuj

Plus
Od 3 czerwca klienci Plusa nie muszą płacić za smarfony, tablety i laptopy w momencie zawierania umowy. ZERO zł na start to prosta, przyjazna dla użytkowników oferta, dzięki której dostęp do najnowocześniejszego sprzętu wspierającego m.in. technologię LTE jest jeszcze łatwiejszy.


W promocji ZERO zł na start dostępne są:
* smartfony oraz smartfony w zestawie z tabletem w ofercie Plus Abonament,
* laptopy z modemem, tablety i routery w ofercie Plus Internet.

Nowa oferta pozwoli zwiększyć dostępność drogich urządzeń poprzez obniżenie opłaty początkowej do 0 zł i rozłożenie ceny na niskie miesięczne raty wysokość, których zależy tylko od wybranego sprzętu.

Rozwiązanie jest zaproponowane w formie prostej, przyjaznej oferty, w ramach której klient:
* podpisuje umowę tylko z Plusem,
* otrzymuje jedną fakturę za należności z tytułu usług telekomunikacyjnych i miesięczną nieoprocentowaną ratą za sprzęt,
* łączne zobowiązanie wpłaca na jeden i ten sam rachunek bankowy.


Spot promujący kampanię Oba Ma wraca


Umowa telekomunikacyjna zawierana jest na 24 miesiące, (w przypadku osób przedłużających umowę - 24 lub 36 miesięcy), natomiast opłaty za sprzęt są rozłożone na 36 miesięcy, dzięki czemu miesięczne zobowiązanie jest bardzo niskie. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i dla osób przedłużających umowę.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający